«Черкаська якість» - це обласний конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг), що проводиться з метою поліпшення якості та конкурентоспроможності продукції місцевого виробництва.

Конкурс започаткований у 2015 році відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 № 1502 "Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості" прийнято Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації № 313 від 01.07.2015 "Про проведення обласного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) "Черкаська якість".

Згідно з розпорядженням в області утворена обласна конкурсна комісія з організації та проведення конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) „Черкаська якість“ та затверджено Положення про обласну конкурсну комісію. Також передбачено проведення заходів щодо залучення до участі в Конкурсі суб’єктів господарювання, які виробляють продукцію (товари, роботи, послуги), та забезпечувати широке висвітлення ходу підготовки та проведення Конкурсу в засобах масової інформації регіону.

Започаткування щорічного конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) Черкащини може стати одним із комплексних заходів щодо недопущення на споживчий ринок регіону неякісної, фальсифікованої, небезпечної для життя, здоров'я, майна споживачів та навколишнього середовища продукції (робіт чи послуг). Натомість участь підприємств у конкурсах дасть можливість популяризувати продукцію місцевих виробників, що виготовляють конкурентоспроможну продукцію, піклуються про стабільний випуск продукції європейської якості, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу впровадженню сучасних систем управління якістю, сприятиме насиченню споживчого ринку області товарами гарантованої якості та безпечності.

Участь у конкурсі «Черкаська якість», і особливо перемога в ньому, завжди позитивно позначається на підвищенні рейтингу підприємств і конкурентоспроможності їхньої продукції.

Приєднуйтеся до участі в конкурсі!