На які параметри треба звернути увагу під час вибору вікна, що виготовлене з ПВХ?

Відповідь.

Вікно, виготовлене з полівінілхлорида – твердого синтетичного полімера білого кольору, - це і є ПВХ – вікно або євровікно. Завдяки своїм прекрасним механічним властивостям ПВХ широко застосовується у побуті. З нього роблять водопровідні труби, крани, лінолеум та ін. Температура в приміщенні з ПВХ - вікнами буде на 5-7 градусів вища, що дозволяє економити до 60% витрат на опалення. Лабораторні дослідження підтвердили тривалий термін служби віконних виробів. За пластиковими вікнами легко доглядати – їх не потрібно фарбувати, чистити, утеплювати, а лише мити. Бруд легко змивається з практично гладенької поверхні звичайними засобами для миття вікон.
І головні переваги таких вікон: висока стійкість до всіх видів атмосферних явищ ( вони розраховані для використання в температурному діапазоні від – 50 до + 50 оС), герметичність швів, високі показники по тепло- та звукоізоляції (ступінь звукоізоляції при використанні однокамерного склопакета дозволяє знизити вуличний шум на 30-32 дБ), можливість урізноманітнити колір та форму вікон і дверей.
Споживачам, які вирішили придбати ПВХ – вікна, треба звертати увагу на деякі параметри: опір теплопередачі (вимоги ДСТУ– не менше 0,50 м2 оС/Вт), повітрепроникненість (не менше 0,50 м2ч Па/кг), індекс звукоізоляції (не менше 30 дБ).
Щодо маркування, то етикетка на поверхні кожного виробу має містити наступну інформацію:
- найменування і товарний знак підприємства – виробника;
- умовні позначки вироба;
- дату виготовлення;
- номер партії;
- штамп відділу технічного контролю;
- знак відповідності;
- маса;
- позначення нормативного документу.
Споживачеві мають надати всю інформацію про товар, товарний чек та гарантійний талон.